MENU

11:06
?לא מבינים איך לעורר גברת? זה לא קשה כמו שזה נראה

את המיסוי הבסיסי הוא כל כך לדבר בשאלה "איך ליזום בחורה מאוד.

עמידות רוסית ומידע פגמים זרקו שיקול דעת שגוי כי ליווי הוא משהו היום, עם חרפה, זה צריך להיות שותק על עובדה זו. עם זאת, יחידות יודעים כי לשירותי ליווי בישראל אין שום דבר במשותף עם זנות.

בהכרח, ראוי להזכיר כי כי, לא משנה מה יש לגבר עם אדם, ולא הגברת פשוט לא מופיע - לכתוב נעלם. אולי העובדה כי עבור אלה שהיו בר מזל להיות מושא של תשוקות מיניות, זה נשאר רק כדי לעבור הדרכה קטנה.

התוכן של המאמר

מה, לשים את זה בעדינות, עניינים? 2 סוף סוף לעורר את הגברת, אתה חייב קודם למשוך אותו 3 קרוב יותר לגוף. אז אתה נפגש 4 הגברת אינה מתרגשת באופן מיידי. אַקדָם 5 הרגע העיקרי, שכמעט כל הגברים חסרים

מה שמשנה?אני

אלה המאמינים בכך מעמד חברתי, מותג ושנה של מכונות שחרור, מיקום יוקרתי ישירות כמו הרצונות החושניים של הגברת, טועה עמוקות. הגברת יכולה להעמיד פנים, טוב מאוד. אבל איבריה איברי המין לחות כל האמור לעיל לא יכריח.

אז מרגש נשים ברמה היקרה ביותר? צריך כימיה. לא הרבה מי יודע מה בלעדיה, באמת. פחית נראה (או להיות) לעזאזל מקסים, אכזרי, כריזמטי, אבל .. תת הכרתי נשים למתוח לגברים עם סימנים בלתי מעורבים של זכר אלפא. בטבע הנקבות, כפי שאנשים רגילים להביע, בעלי חיים לא חושבים שהם שולטים באינסטינקטים המקדמים הישרדות. החזקים ביותר, בטוחים, בריא זכר - ערבות של מראה, איך כולם אומללים לשרוד צאצאים.

כדי ליזום גברת, אתה הראשון צריך למשוך את זה2

אמיץ, קל משקל תקשורת, אדם קריטי, חכם ומקסים, תשומת לב ראוי. אבל זה רק טרחה נעימה לקראת המעשה הצפוי הארוך. קרא עוד על איך לעשות גברת בכל תאריך, לקרוא במאמר רוכב. צריך להתקרב.

הכל כבר מזמן ידוע בביטחון, מפתה, כוח - שלושה לווייתנים, שעליו מבוסס גבירותיי עבור גבר.

השלב הבא הוא לאלץ אותו מרגיש מיוחד וסקסי. צימוקים של נשים מסתוריות - ככל שהגברת גדולה יותר מעוניינת ביחסים ארוכים, אדירים, יותר אישור זמני בין היכרות, כיצד כולם אומללים, הקרבה הראשונה.

קרוב יותר לגוף. אז אתה נפגש 3

איך לעורר גברת בסמיכות הראשונה? בכנות אפשרות רעה - לבוא לבקר אותה בקבוק יין ורק לשאול אם היא התבגרה, בסופו של דבר, לפני סקס. ולא במקום ברצינות, עכשיו עדיף סוף סוף לזרוק את מסכת מאצ'ו עבור סף. תארו לעצמכם עובדה אחת כי עבור הגברת היא לא יסולא בפז, כאשר אלפא אכזרי זכר לבד עם זה הוא מומר עדין לרעוד האה.

הכן (או להזמין) ארוחת ערב, לטפל מוסיקת רקע לא פולשנית, הפמליה כמו נר, תצטרך. מה הלאה? מראה ישר שהגברת מעניינת רק, כאובייקט סקסי - נתיב ישיר לפיאסקו.

התקשות רוסית ומידע פגמים הולידו את המסקנה הלא נכונה כי ליווי - כל זה משהו מביש, כך, מה שאתה צריך להזיז. אבל היחידות המעטות מבינות כי ליווי השירות בישראל אין שום קשר לזנות.

לפני אזורי ארוגני פשוט לא לְהַגִיעַ. גברת, בניגוד גברים, לא מספיק כדי לראות מול אותם מחוץ לאדם הצבע, להרגיש תשוקה מינית. היא צריכה להרגיש כאילו היא ישירות עם זה יהיה בשימור.

הגברת אינה מתרגשת מיד. PRELUDE4

רַק פיזית - לשבת לצדה, לגעת. טוב יותר, בסופו של דבר, למנוע פיתוי קח את ידה, לשים למפשעה שלך ולהצהיר: "אני מוכן, מותק, נסע?-

נשיקות רכות בצוואר, לחישה עדינה על האוזן (כפי שהוא מריח כמו, כפי שמתברר) יהיה יותר מתאים. ויעיל.

פונה ליותר, כפי שכולם יודעים, לטפל נועז, באופן עקרוני, לא ממהר, ולשים את זה במקצת, לשמור על הראש, כי כמו האזורים העיקריים, הגברות זהות בערך. פעולה מתונה ונעה מן הרגיל (נוגע לצוואר, הכתפיים, הרגליים) עד כמה חושבים, מורכבים (תהליך הפשטת, נשיקה בטעם, רבותי של איברי המין), אתה יכול להביא את ההתרגשות של הנערה עד ברגע שהיא עצמה ביקשה להיכנס לכאן.

עקרון לשמור על הראש שלי, מה רגע ההנאה הגבוהה ביותר מתעכב יותר, הרגשות הקלוריים יותר שהוא מספק. לא הרבה מי יודע מה אתה צריך להקניט, למעשה לפני שיא באופן בלתי צפוי, לשים את זה קצת, להפחית אשלום בעוצמה. דירות דיסקרטיות בחיפה

לא זמן בדיקות ו delights, במיוחד מאז שותפי המין הראשונים הם למעשה כלום הם יודעים על איך כולם יודעים, תגובות מיניות, העדפות ופנטזיות זה מזה. פעולה זה הכרחי מאוד מתון ועם כל זה להסתכל על התגובה של הנערה. עצר? "הצפה"? תפסיק. גונח, "נדנדה", נשלח להיפגש? להגביר אינטנסיביות של אבודים.

לא להיות grub, לא להיות אנוכי, לא לפגוע. בזהירות מתייחס לזמן הגברת סוף סוף להגיב לאלה או לעניינים אחרים. חיפוש וחפש את אלה המתאימים "לחצנים", כאשר אתה לוחץ עליו זה מתחיל - ועם כל זה, לא לשכוח את ההנאה שלך - המשימה מסובכת, אבל נעימה נעים.

אתה בהחלט צריך לדעת מה הנשים להתחיל ואנחנו בהחלט נגיד לך.

בעתיד, הכל יהיה פשוט יותר. בינתיים, סוד קטן אחד: לתת לגברת "להוביל", לא אוקטור ישיר גם להתאים את מלונים ומעשים, כדי להבין שזה מרגש אותה, אפילו קל יותר.

הרגע העיקרי שכמעט כל הגברים מחצים 5

האיש, מטפלת ערב, האווירה, חשיבה sroll בראשו מקובל לרצות את התרחיש, לפעמים נדמה לשכוח כי, בסופו של דבר, יש צורך לשים לב ואיך זה נראה וזה מריח. בהחלט, ראוי להזכיר כי ריח של לא פשתן טרי מאוד או בושם זול יכול פשוט להפחית את "לא" כל דבר, כמו שאנו משמשים לקריאת המאמצים. זה נשאר לחזות את זה קצת מין מדהים מסופק.

אבל על איך הנערה מתרגשת במהירות, אתה יכול לגלות במאמר שלנו עוד יותר על ידי התייחסות.

Просмотров: 62 | Добавил: maddoxleehanvuv | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar